Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: list
sv: lista

en: user
sv: användare

en: title
sv: titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Teaser
sv: Ingress

en: Published
sv: Publicerad

en: full
sv: fullständig

en: Oldest first
sv: Äldsta först

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Full node
sv: Fullständig nod

en: Display format
sv: Visningsformat
