Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: user
ug: ئەزا

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
