Get Content Type (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Oldest first
bo: རྙིང་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
