Get Content Type (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: user
ca: usuari

en: title
ca: títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Oldest first
ca: Els més antics primer

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: manage
ca: gestiona

en: Display format
ca: Format de la presentació
