Get Content Type (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: user
da: bruger

en: title
da: titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Published
da: Udgivet

en: Oldest first
da: Ældste først

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Display format
da: Visningsformat
