Get Content Type (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
