Get Content Type (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: title
hy: վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Published
hy: Հրապարակված
