Get Content Type (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები
