Get Content Type (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: user
lt: narys

en: title
lt: pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Display format
lt: Rodymo formatas
