Get Content Type (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: title
mn: гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
