Get Content Type (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
