Get Content Type (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး
