Get Content Type (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: title
nn: tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
