Get Content Type (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: user
os: архайæг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ
