Get Content Type (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Oldest first
te: పాతవి ముందు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
