Get Content Type (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: user
af: gebruiker

en: title
af: titel

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
