Get Content Type (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: user
cs: uživatel

en: title
cs: nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Display format
cs: Formát zobrazení
