Get Content Type (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: user
fa: کاربر

en: title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش
