Get Content Type (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: title
fi: otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Oldest first
fi: Vanhin ensin

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Display format
fi: Näyttömuoto
