Get Content Type (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: title
fr: titre

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Published
fr: Publié

en: Oldest first
fr: Les plus anciens d'abord

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: manage
fr: gérer

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Newest
fr: Plus récente

en: Oldest
fr: Plus ancienne
