Get Content Type (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: title
gl: título

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Display format
gl: Formato de presentación
