Get Content Type (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: title
gu: શીર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Oldest first
gu: જુનુ પહેલા
