Get Content Type (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: user
he: משתמש

en: title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Display format
he: סגנון תצוגה
