Get Content Type (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: title
hu: cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Published
hu: Közzétéve

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: manage
hu: kezelés

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Newest
hu: Legújabb

en: Oldest
hu: Legrégebbi
