Get Content Type (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: user
it: utente

en: title
it: titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Oldest first
it: Prima i più vecchi

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Display format
it: Formato di visualizzazione
