Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: list
jv: daftar

en: user
jv: panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Published
jv: Dipacak
