Get Content Type (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: title
kk: аты

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Published
kk: Жарияланған
