Get Content Type (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
