Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: list
lv: saraksts

en: user
lv: lietotājs

en: title
lv: virsraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Published
lv: Publicēts

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
