Get Content Type (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Published
ne: प्रकाशित
