Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: list
ro: listă

en: user
ro: utilizator

en: title
ro: titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Published
ro: Publicat

en: full
ro: plin

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: Oldest first
ro: Cele vechi primele

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Newest
ro: Cel mai nou

en: Oldest
ro: Cel mai vechi
