Get Content Type (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Oldest first
ta: பழையது முதல்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
