Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: list
tr: liste

en: user
tr: kullanıcı

en: title
tr: başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Teaser
tr: Özet

en: Published
tr: Yayında

en: Oldest first
tr: En önce en eskisi

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Full node
tr: Tüm düğüm

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Newest
tr: En yeni

en: Oldest
tr: En eski
