Get Directions (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Error
lt: Klaida

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Scale
lt: Mastelis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Black
lt: Juoda

en: Metric
lt: Metrinė

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Yellow
lt: Geltona
