Get Directions (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Next
ca: Següent

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Date format
ca: Format de la data

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Location
ca: Localització

en: Scale
ca: Escalar

en: Destination
ca: Destí

en: Undo
ca: Desfés

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'amplada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'alçada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
ca: El centre per defecte de les coordenades del mapa de Google,  la latitud i la longitud expressada en format decimal, separades per comes.

en: The default zoom level of a Google map.
ca: El nivell de zoom predeterminat del mapa de Google.

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Standard
ca: Estàndard

en: Gray
ca: Gris

en: Starting from
ca: A partir de

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Metric
ca: Mètric

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Yellow
ca: Groc

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Your Google Maps API version
ca: Versió de l'API del teu Google Maps

en: Control type
ca: Tipus de control

en: Show scale
ca: Mostra l'escala

en: Width of From box
ca: Amplada de la caixa De

en: Width of To box
ca: Amplada de la caixa Per

en: Use Googlemaps version 3
ca: Usa la versió 3 del Googlemaps

en: Use version 3 of the Googlemaps API instead of version 2.
ca: Usa la versió 3 de l'API del Googlemaps enlloc de la versió 2.

en: Required for version 2 of the Googlemaps API.
ca: Necessari per a la versió 2 de l'API del Googlemaps.

en: Horizontal bar
ca: Barra horitzontal

en: Default distance units
ca: Unitats de distància predeterminades
