Get Directions (7.x-3.2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Error
hy: Սխալ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Direction
hy: Ուղղություն
