Get Locations (7.x-1.11) - en to gu translation catalogue (54 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Path
gu: પાથ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Exclude
gu: બાકાત

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Scale
gu: માપ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Key
gu: ચાવી

en: People
gu: લોકો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Blue
gu: વાદળી

en: Reply
gu: જવાબ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Data
gu: માહિતી

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Align left
gu: ડાબી બાજુ ગોઠવો

en: Align center
gu: મધ્યમાં ગોઠવો

en: Align right
gu: જમણી બાજુ ગોઠવો

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ

[ctx: Sort order]
en: Numerical
gu: આંકડાકીય
