Get Locations (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (145 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Is
lt: Yra

en: List
lt: Sąrašas

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Go
lt: Pirmyn

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Upload
lt: Įkelti

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Check
lt: Čekis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Question
lt: Klausimas

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Inbox
lt: Gauta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: Code
lt: Kodas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Users
lt: Nariai

en: Square
lt: Kvadratas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Equals
lt: Lygu

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Folder
lt: Katalogas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Th
lt: Ke

en: Info
lt: Informacija

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: Results
lt: Rezultatai

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Purple
lt: Violetinė

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Black
lt: Juoda

en: Print
lt: Spausdinti

en: Data
lt: Duomenys

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Metric
lt: Metrinė

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: The street address of the selected location.
lt: Pažymėtos vietovės gatvės adresas.

en: The longitude of the selected location.
lt: Pažymėtos vietos ilguma.

en: Check this box to delete this location.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti vietą.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Envelope
lt: Vokas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Library
lt: Biblioteka

en: Lock
lt: Užrakints

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Term reference
lt: Termino nuoroda

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Star
lt: Pažymėti

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis
