Get Locations (7.x-1.14) - en to ml translation catalogue (31 entries)

en: list
ml: പട്ടിക

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Is
ml: ആണ്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: random
ml: ക്രമരഹിതമായ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Path
ml: വഴി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Scale
ml: തോത്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക

en: Info
ml: വിവരം

en: People
ml: ആളുകള്‍
