Get Locations (7.x-1.14) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: list
ne: सूची

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: History
ne: इतिहास

en: Path
ne: मार्ग

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Scale
ne: नाप

en: Code
ne: कोड

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Health
ne: स्वास्थ्य
