Get Locations (7.x-1.15) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: tags
hy: թեգեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: History
hy: Պատմություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Question
hy: Հարց

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Code
hy: Կոդ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Info
hy: Ինֆո

en: People
hy: Մարդիկ

en: Reply
hy: Պատասխան

en: @label
hy: @label (@column)

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
