Get Locations (7.x-1.15) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: list
sr: листа

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Scale
sr: Размера

en: Code
sr: Кôд

en: Store
sr: Продавница

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Search...
sr: Претрага...
