Get Locations (7.x-1.17) - en to ca translation catalogue (182 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Is
ca: És

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Download
ca: Baixa

en: Go
ca: Vés-hi

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Book
ca: Llibre

en: Export
ca: Exporta

en: Node ID
ca: ID del node

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Archive
ca: Arxiva

en: History
ca: Història

en: Path
ca: Camí

en: Refresh
ca: Refresca

en: Anchor
ca: Àncora

en: Upload
ca: Puja

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Check
ca: Comprova

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Exclude
ca: Exclou

en: Question
ca: Pregunta

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Comment
ca: Comentari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Is not
ca: No és

en: Contains
ca: Conté

en: Heading
ca: Capçalera

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Scale
ca: Escalar

en: Medium
ca: Mitjana

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Terms
ca: Termes

en: Code
ca: Codi

en: Store
ca: Botiga

en: Calendar
ca: Calendari

en: Method
ca: Mètode

en: Table
ca: Taula

en: Other
ca: Altres

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Users
ca: Usuaris

en: Square
ca: Quadrat

en: Operator
ca: Operador

en: Equals
ca: Iguals

en: Random
ca: Aleatori

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Flag
ca: Bandera

en: Defaults
ca: Per defecte

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Share
ca: Comparteix

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: Feeds
ca: Canals

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Map
ca: Mapa

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Th
ca: Dj.

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Units
ca: Unitats

en: People
ca: Gent

en: Results
ca: Resultats

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Asterisk
ca: Asterisc

en: Search options
ca: Opcions de cerca

en: Province
ca: Província

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Read only
ca: De només lectura

en: Ban
ca: Bloqueja

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Bold
ca: Negreta

en: Tasks
ca: Tasques

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Distance
ca: Distància

en: Italic
ca: Cursiva

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Indent
ca: Augmenta el sagnat

en: Outdent
ca: Redueix el sagnat

en: Reply
ca: Respon

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Expand
ca: Expandeix

en: Sort
ca: Ordenació

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: Columns
ca: Columnes

en: Black
ca: Negre

en: Print
ca: Impressió

en: University
ca: Universitat

en: Data
ca: Dades

en: Underline
ca: Subratllat

en: Icon only
ca: Només icona

en: Popup
ca: Emergent

en: Metric
ca: Mètric

en: Crop
ca: Tallar

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Leaf
ca: Fulla

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Is one of
ca: És un de

en: Decimal degrees
ca: Graus decimals

en: Show All
ca: Mostra tot

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: Envelope
ca: Sobre

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Styles
ca: Estils

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Library
ca: Biblioteca

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Search...
ca: Cerca...

en: Cafe
ca: Cafeteria

en: School
ca: Escola

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Term reference
ca: Referència de terme

en: Exposed
ca: Exposat

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Food
ca: Menjar

en: Horizontal bar
ca: Barra horitzontal

[ctx: Sort order]
en: Numerical
ca: Numèric

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
ca: Si se selecciona, els usuaris poden introduir múltiples valors de la forma 1+2+3 (per fer un OR lògica) o 1,2,3 (per fer una AND lògica).

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
ca: Si està seleccionat, s'exclouran del filtre els nombres introduïts, en lloc de limitar la vista.

en: Which key should be displayed
ca: Quina clau s'ha de mostrar

en: Drupal Logo
ca: Logotip del Drupal

en: Bed
ca: Bancal
