Get Locations (7.x-1.17) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Normal
ur: عمومی

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Scale
ur: سکیل

en: Code
ur: کوڈ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
