Getty Images (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: More
he: עוד

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: file
he: קובץ

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Align
he: יישור

en: Log in
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: Title:
he: כותרת:

en: Refine
he: מיקוד

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: About
he: אודות

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.
