Getty Images (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: More
ro: Mai multe

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: file
ro: fisier

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Align
ro: Aliniere

en: Close
ro: Închideți

en: Refine
ro: Rafinează

en: Caption
ro: Legendă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ro: Directorul %directory nu poate fi scris pentru că nu are permisiunile setate corect.

en: About
ro: Despre

en: Insert Image
ro: Inserează Imagine

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ro: Doar fişierele cu următoarele extensii sunt acceptate: %files-allowed.

en: Newest
ro: Cel mai nou

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
ro: Fişierul specificat %file nu a putut fi copiat, pentru că folderul destinaţie nu este configurat corect. Acest lucru poate fi din cauza unei probleme de permisiuni ale folderului sau fişierului. Mai multe informaţii sunt disponibile în logul sistemului.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ro: Fișierul %file nu a putut fi copiat deoarece directorul destinație  %destination nu este configurat corespunzător.
