Getty Images (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: More
az: Daha çox

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: file
az: fayl

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Align
az: Sıralama

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.
