Ghost (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Hidden
fa: پنهان
