Ghost (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Provider
he: ספק

en: Hidden
he: מוסתר
