Ghost (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Visibility
lt: Matomumas

en: OK
lt: Gerai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Hidden
lt: Paslėptas
